Alfa Centrum

Zakupy i Kino

Dla ceniących czas i pieniądze
Centrum Alfa to tętniące życiem centrum handlowe dedykowane ludziom aktywnym, ciekawym świata i ceniącym swój czas i pieniądze. Możliwość szybkiego zrobienia zakupów i wykorzystania wygospodarowanej w ten sposób wolnej chwili na spotkanie w kafejce z przyjaciółmi lub wyjście do kina to wartości wyróżniające Alfa Centrum spośród innych trójmiejskich centrów handlowych.

Przyjemne i łatwe zakupy
W Alfa Centrum zakupy są łatwe i przyjemne. Najbardziej znane marki odzieżowe i obuwnicze dla różnych grup wiekowych sąsiadują ze sklepami, których oferta stanowi zaplecze do codziennego życia: świetnie wyposażone delikatesy, herbaciarnia,  winiarnia, apteka, salon RTV, księgarnia oraz bogata oferta usług – fryzjer, pralnia chemiczna, naprawa obuwia, dorabianie kluczy a nawet ubezpieczenia.
 
Relaks i rozrywka
Bardzo nas cieszy, że Klienci Alfa Centrum traktują to miejsce jak swój domowy salon, w którym spotykają się ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi. Tutaj wspólnie piją kawę, gawędzą przy lodach czy szybkiej przekąsce. Zależnie od nastroju i upodobań zawsze można obejrzeć ciekawy  film w komfortowych warunkach klimatyzowanego kina… Na tych, którzy poszukują wrażeń i aktywnego wypoczynku, czeka bezpieczna ścianka wspinaczkowa.


Łącznie 80 specjalistycznych punktów gotowych by zagrać główną rolę w życiu swojego Klienta


Zarządcą Alfa Centrum jest firma ECE - europejski lider rynku centrów handlowych. Firma specjalizuje się w inwestycjach w eleganckie, śródmiejskie galerie handlowe. Realizuje również obiekty wielofunkcyjne, biurowe, transportowe, czy specjalnego zastosowania. ECE działa w Europie już od 40 lat natomiast w Polsce już ponad 10 lat. Więcej informacji o ECE znajduje się na stronach
www.ece.com.