Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

20.04, W GODZ. 12:00-18:00 ZAPRASZAMY NA TARGI ŚLUBNE!

Moda ślubna, papeteria, akcesoria florystyczne i dekoracje sal, oprawa muzyczna przyjęcia, nauka tańca, oferta fotograficzna i wideo, a nawet pirotechniczna – czyli wszystko i jeszcze więcej  szykują wystawcy Targów Ślubnych, które już w sobotę 20.04, w godz. 12:00-18:00 odbędą się w Alfa Centrum Gdańsk.

Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo inspiracji i cennych porad w zakresie organizacji ślubu i wesela, a także oferty specjalne i miłe niespodzianki. Robiąc tego dnia zakupy w galerii można będzie otrzymać upominek dla par.

Za zakupy za min. 150 zł w dniu targów oraz zapis (lub okazanie przynależności) do programu Alfa Bonus Club, będzie można odebrać wyjątkowy upominek – kubek z napisem „mąż” lub „żona” do wyboru! Upominki będą wydawane do wyczerpania zapasów na stoisku promocyjnym w godz. 12:00-18:00.

Tym, co z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich przyszłych panien młodych będą suknie ślubne. Wystawcy zaprezentują najrozmaitsze modele kreacji, wśród których znajdą coś dla siebie zarówno zwolenniczki ponadczasowej klasyki, jak i panie gustujące w bardziej nowoczesnych czy odważnych krojach. Nie zabraknie również ślubnego obuwia, akcesoriów, biżuterii czy niezbędnych tego dnia nakryć głowy, takich jak różnorodne wianki, woalki, diademy czy nieśmiertelne welony.

Targi Ślubne będą również sporą dawką inspiracji w kwestiach dekoracyjnych. Na miejscu obecni będą dekoratorzy sal, wypożyczalnia ozdób, a także pracownia florystyczna. Z ich pomocą przyszli nowożeńcy dowiedzą się, m.in. jakie kwiaty oraz innego rodzaju motywy przewodnie ślubnego wystroju, są aktualnie na topie.  Nie zbraknie także szerokiej oferty papeterii, czyli m.in. modnych zaproszeń czy winietek.

Na wszystkie pary młode, którym marzą się piękne zdjęcia i pamiątki, czekać będą z otwartymi rękami fotografowie i kamerzyści, a także fotobudki czy fotoboxy, które stanowią wspaniałą atrakcję dla gości.

Nie zapomniano również o oprawie muzycznej przyjęcia. Podczas targów wystawcy zaprezentują przegląd trendów i możliwości w tym zakresie. Narzeczeni będą mogli zapoznać się z ofertą kapel weselnych czy DJ-ów, a nawet firmy pirotechnicznej, oferującej pokazy sztuki audiowizualnej na weselach tzw. pyromusicale. Na miejscu można będzie zapoznać się również z ofertą nauki pierwszego tańca i choreografii.

Targi Ślubne to wydarzenie dedykowane wszystkim parom, które planują ślub w najbliższym lub nieco odleglejszym czasie. Świetnie odnajdą się również wszyscy ci, którzy zawodowo lub hobbystycznie interesują się ślubnymi trendami.

Sprawdźcie regulamin akcji: KLIK

Serdecznie zapraszamy!

 

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności