Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

25.05, W GODZ. 11:00-19:00 ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY DZIEŃ DZIECKA Z GARFIELDEM!

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka,  serdecznie zapraszamy 25 maja w godz. 11:00-19:00 na rodzinny dzień pełen rozmaitych atrakcji, w towarzystwie wyjątkowego gościa specjalnego – Garfielda. Impreza związana jest z premierą nowego filmu animowanego o przygodach rudego kota, która w polskich kinach odbędzie się 31 maja.

W sobotę, nasze centrum handlowe zamieni się bajkową krainę Garfielda. Rudy kocur przyjedzie do galerii, by wciągnąć dzieci w wir wspólnej zabawy i atrakcji. W programie imprezy na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji, m.in.:

  • Fitness dla leniwych kotków,
  • Wystawa Garfielda,
  • Dmuchany tor przeszkód,
  • Kocie kino Catflix, poczęstunek,
  • Konkursy z filmowymi nagrodami,
  • i wiele innych niespodzianek dla całej rodziny!

Program imprezy został przygotowany tak, by każde dziecko mogło tu znaleźć ulubione zabawy.

Miłośnicy aktywnych zajęć będą mogli np. wziąć udział wraz z Garfieldem w zajęciach fitness na specjalnej scenie. Trening na wesoło rozrusza z pewnością nawet największych leniuchów. Ponadto, swoją energię dzieci rozładują na kocim dmuchanym torze przeszkód. Nie zabraknie także czasu na pamiątkowe zdjęcie i przybicie z Garfieldem „piątki”.

Oprócz aktywnej zabawy na uczestników wydarzenia czekają również spokojniejsze zajęcia, takie jak np. strefa Catflix, czyli tematyczna wersja Netflix’a, w której można będzie obejrzeć zabawne filmy z udziałem kotów, a także wyjątkowa wystawa przedstawiającą historię kociego bohatera. Dodatkowo, znany ze swojego zamiłowania do przekąsek kuchni włoskiej kocur, zaserwuje Mini PIZZĘ Garfielda, dzięki czemu nikt nie opuści galerii z pustym brzuchem.

Nie zabraknie również czegoś dla miłośników rywalizacji. Z myślą o nich Garfield przygotował konkurencje takie jak układanie mega puzzli na czas, quizy oraz inne konkursy z filmowymi nagrodami.

Okazję do zdobycia podarunków będą mieli także fani centrum na Facebooku. Odbędzie się tu specjalny, tematyczny konkurs, w którym można będzie wygrać nagrody z garfieldowym motywem.

Wydarzenie będzie świetną okazją do spędzenia rodzinnego dnia, w towarzystwie tego filmowego bohatera oraz przeżycia wielu ciekawych chwil.  Udział w imprezie oraz wejście do wszystkich stref zabaw jest bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy na koci dzień pełen przygód i radości!

Regulamin wydarzenia dostępny jest tutaj: KLIK

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności