Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

27.05 Dzień Dziecka z Super Mario Bros w Alfa Centrum!

Całe mnóstwo atrakcji szykuje Alfa Centrum Gdańsk dla wszystkich dzieci z okazji ich święta. Już 27 maja w galerii odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z udziałem bohaterów kultowej gry oraz filmu animowanego Super Mario Bros. Gry, zabawy, konkursy, bajowe scenerie i inne niespodzianki przypadną z pewnością do gustu zarówno młodszym jak i starszym fanom Mario.

Już 26 maja swoją premierę w kinach będzie miała komedia animowana Super Mario Bros, na podstawie kultowej gry, znanej na całym świecie. Dzień po kinowej premierze Alfa Centrum Gdańsk zaprasza wszystkie dzieci do Grzybowego Królestwa prosto z bajki, gdzie będzie można wziąć udział w wielu fantastycznych atrakcjach.

Na dzieci czekać będą różne strefy zabaw, np.:

  • Wielkie magnetyczne puzzle,
  • Filmowy basen z piłeczkami,
  • Specjalna ścianka do zabawy w małego hydraulika,
  • Malowanie buziek,
  • I wiele innych atrakcji!

Specjalnie przygotowana bajkowa sceneria będzie tłem do pamiątkowych fotografii. Można będzie zrobić sobie zdjęcie w kultowej rurze, przez którą Mario czy Luigi przedostawali się do podziemnego świata, usiąść za kółkiem prawdziwego Gokarta Mario, a także sfotografować się z figurką głównego bohatera filmu, supergwiazdą Mario.

To jeszcze nie wszystko. Dzieci zostaną zaproszone do Bajkowego Kina na specjalne seanse krótkometrażowych bajek i fragmentów Super Mario Bros. Każde dziecko zapisane na dany seans otrzyma w recepcji bilet do kina i porcję popcornu. Nie zabraknie uwielbianych przez najmłodszych konkursów z atrakcyjnymi filmowymi nagrodami oraz słodkich niespodzianek, jakimi będą urodzinowe torty Mario.

Dzień Dziecka z Super Mario Bros to wydarzenie skierowane do całych rodzin z dziećmi w różnym wieku. Wśród wielu atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie.  Impreza odbędzie się w sobotę 27 maja, w godzinach 11.00 – 19.00.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności