Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

Biznes Boxing Polska – dla Szpitala Dziecięcego Polanki im. M Płażyńskiego w Gdańsku

Na ringu Biznes Boxing Polska w Teatrze Szekspirowskim 26 marca 2022 roku krzyżować będą rękawice zawodnicy ze świata biznesu po ośmiutygodniowych przygotowaniach z najlepszymi trenerami w Gdańsku. Biznes Boxing to największa organizacja białych kołnierzyków w Polsce.

Na gali Białych Kołnierzyków będą odbywać się licytacje, z których pieniądze trafią na rzecz Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku.

Gale Biznes Boxing Polska skupiają zawsze setki osób ze świata biznesu oraz sportu. Marcowe wydarzenie odwiedzą również znani sportowcy, celebryci oraz politycy. Na uroczystych galach odbywają się licytacje, na których można wylicytować na rzecz fundacji m.in.: czapkę UFC podpisaną przez Mateusza Gamrota, piłkę podpisaną przez Igę Świątek, koszulkę podpisaną przez Roberta Lewandowskiego i wiele innych przedmiotów znanych sportowców.

Dlaczego o tym piszemy? Biznes Boxing Polska będzie poprzedzona standardowym ważeniem zawodników, które odbędzie się.. w Alfa Centrum! Zapraszamy na ceremonię w najbliższą sobotę, 19 marca. Start  godz 18:00.

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności