Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

ODKRYJ W SOBIE MAGIĘ – Z HARRYM POTTEREM W ALFA CENTRUM GDAŃSK – 22.10, 11:00-17:00

Gdyby książki o Harrym Potterze znajdowały się na szkolnej liście lektur, uczniowie bez wątpienia by je polubili. Wciągająca saga pełna tajemniczości i magii. Książki J.K Rowling nie tylko bawią, ale także uczą. Młody czarodziej stał się chyba najpopularniejszą postacią na całym świecie. 

Każda premiera książek lub ich filmowych adaptacji bije rekordy popularności. Trudno więc wyobrazić sobie większą atrakcję niż doświadczanie tych niesamowitych i magicznych emocji na żywo! 

Już 22 października (sobota), w godzinach od 11:00 do 17:00, dzieci odwiedzające galerię Alfa Centrum Gdańsk, mogą wziąć udział w atrakcjach związanych z ich ulubionymi postaciami z sagi o Harrym Potterze. W pro­gra­mie stre­fa sel­fie Har­re­go Pot­te­ra z re­kwi­zy­ta­mi, stre­fa za­ba­wy Spin Ma­ster, warsz­ta­ty ro­bie­nia róż­dżek, magiczne warsztaty slimów i ta­tu­aże i kon­kur­sy! Te­go nie moż­na prze­ga­pić! 

A za za­ku­py za min. 150 zł ma­gicz­ne ga­dże­ty – różdż­ki, ka­pe­lu­sze cza­row­ni­cy, fi­gur­ki Har­ry Pot­ter Spin Ma­ster. Do ze­bra­nia ca­ła se­ria!
Stanowisko odbioru nagród będzie na poziomie 0 w czasie trwania akcji. Należy być zarejestrowanym w programie Alfa Bonus Club.

Przyjdź i po­każ świa­tu, że nie je­steś mu­go­lem!

REGULAMIN PROMOCJI KONSUMENCKIEJ – WIZARDING WORLD ALFA GDANSK

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności