Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00

Specjalista/-ka ds. Administracji i Marketingu

Miejsce pracy: Centrum Handlowe Alfa w Gdańsku

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie recepcji i Biura Dyrekcji Centrum Handlowego
  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji w języku polskim i angielskim
  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy Dyrektorem Centrum Handlowego, najemcami, instytucjami, klientami, podwykonawcami, centralą
  • Samodzielne redagowanie pism, dbałość o właściwą formę dokumentów wychodzących
  • Przygotowywanie zamówień i umów marketingowych
  • Nadzór nad realizacją akcji marketingowych prowadzonych przez Centrum Handlowe
  • Egzekucja planu marketingowego zgodnie z założoną strategią
  • Kontrola oraz udział w przygotowaniu budżetu marketingowego
  • Spotkania z najemcami oraz zewnętrznymi partnerami mające na celu uzgodnienie współpracy marketingowej oraz możliwości reklamowych na terenie centrum
  • Zarządzanie korespondencją i dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • Udział w tworzeniu i realizacja strategii marketingowej
  • Czynny udział w codziennym zarządzaniu centrum handlowym, obsługa interesantów
  • Tworzenie i zarządzanie wieloma bazami danych

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excell, Powerpoint)
  • Wysoka kultura osobista
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność
  • Profesjonalne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • benefity pracownicze (polisa na życie, karta sportowa, opieka medyczna)
  • praca w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: info@sierrabalmain.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”