Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

Wystawa Pająków

28 maja otwieramy w Galerii Alfa atrakcję godną uwagi! Żywe pająki, skorpiony, wije i skolopendry pojawią się na jednej z najciekawszych ekspozycji. Zobaczyć będzie można ponad 50 spektakularnych okazów z całego świata, a niektóre nawet… wziąć do ręki.

Świat pająków w Galerii Alfa jest okazją, by stanąć oko w oko z wielkim ptasznikiem, poznać słynną czarną wdowę i przekonać się, że te stworzenia da się polubić. Wystawa urzeka bogactwem gatunków i możliwością przeżycia niezapomnianych emocji.

O każdej pełnej godzinie opiekunowie prowadzą wykład o pająkach, bez żadnych dodatkowych opłat, podczas którego dowiecie się wielu ciekawostek o pajęczakach, a wybrani śmiałkowie będą mogli potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce.

Ekspozycja zlokalizowana jest na poziomie +1 obok Media Expert, czynna będzie codziennie od 28 maja w godzinach od 10:00 do 20:00. Bilety można kupić bezpośrednio w lokalu oraz online: www.wystawapajakow.pl. Zapraszamy dorosłych, dzieci, emerytów, całe rodziny oraz grupy przedszkolne i szkolne!

Całość została przygotowana z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa sanitarnego. Koniecznym warunkiem uczestnictwa jest zasłonięcie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk przed wejściem.

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności