Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

Wyjątkowa kapsuła DOGETHER. Bądź matchy-matchy ze swoim pupilem i wspieraj stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom.

TATUUM

„Jego obecność działa na mnie kojąco, wręcz terapeutycznie. Nic dziwnego, to przecież udowodnione naukowo!  To mój najlepszy przyjaciel, MY FOREVER DATE. Nigdy nie ocenia, kocha bezwarunkowo, nie oczekuje niczego w zamian.”

Czy wyobrażasz sobie piękniejsze LOVE STORY?

MATCHY-MATCHY … I NIE TYLKO!

Celebruj bycie TUUGETHER ze swoim czworonożnym przyjacielem z kolekcją DOGETHER, w której odkryjecie wyjątkowe modele – dla Ciebie i dla niego! Wiosenny trencz, uroczy sweterek czy wygodna bluza? Który fason wybierzecie dla Was?

W limitowanej kapsule znajdziesz wiele propozycji w stylu sporty-casual – tylko dla Ciebie! Modowy komplet dresowy czy oversize’owa, jeansowa kurtka z motywem serc polecają się na nadchodzącą wiosnę.

Sprzedaż kolekcji DOGETHER wspiera Stowarzyszenie ZWIERZĘTA LUDZIOM i finansuje dogoterapię dla dzieci, młodzieży i dorosłych w szpitalnych oddziałach psychiatrycznych.

Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom powstało z chęci niesienia uśmiechu i profesjonalnej pomocy najbardziej potrzebującym. Pasją zespołu jest szkolenie psów, a przyjaźń zwierząt oraz chęć pracy zapoczątkowała działalność dogoterapeutyczną.

ZA PAN BRAT Z DOGOTERAPIĄ

Kontakt ze zwierzętami może czynić cuda – to udowodnione naukowo! Właśnie dlatego drogocenny wpływ czworonogów na zdrowie (fizyczne i psychiczne), rozwój i samopoczucie wykorzystuje się w ramach  terapii z udziałem zwierząt.

AMBASADORZY BYCIA DOGETHER

Bohaterami opowieści o wyjątkowej więzi między człowiekiem, a psiakiem została influencerka Edyta Filipiak (@olivka_blog) oraz Majlo – prawdopodobnie najbardziej uroczy psiak rasy Cavapoo.

Ich wspólne momenty uchwyciliśmy podczas spaceru ulicami majestatycznego Rzymu, gdzie każda chwila TUUGETER była jak najpiękniejsza pocztówka.  Czy Wy też jesteście już gotowi na wspólną przechadzkę w kolekcji DOGETHER?

 

 

 

 

PN-SOB: 9.00 - 21.00
ND: 10.00 - 20.00
wróć