Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

WESOŁYCH ŚWIĄT! NADCHODZI GRINCH!

„Grinch”  film twórców „Minionków”, „Sing” i „Sekretnego życia zwierzaków domowych” to wielki przebój animowany! Zielony psotnik, złośliwiec i zrzęda zrobi wszystko, by ukraść nam święta, oczywiście na wesoło.

Zapraszamy na niezwykłe przedświąteczne spotkania! Niezwykłe, bo pełne zabawy, śmiechu i radości. Naturalnie, nie zabraknie świątecznej atmosfery oraz… prezentów! W końcu zbliżają się święta!

Wśród atrakcji:

CHOINKA Skoro święta, to choinki zabraknąć nie może! Ale nasza choinka to najbardziej zielona choinka na świecie – równie zielona jak Grinch! Stojącą na scenie choinkę ozdabiamy przez cały dzień Grinchowymi ozdobami wykonanymi przez dzieci.

WIELKI KALENDARZ ADWENTOWY. Odliczamy dni do świąt! Na Grinchowej Scenie stanie wielki Kalendarz Adwentowy, w którym znajdą się prezenty dla dzieci. Aby nie było zbyt łatwo, zaprosimy dzieci do udziału w konkursach, w których do wygrania będą ukryte w Kalendarzu niespodzianki.

WIZYTA MINIONKÓW I MIKOŁAJA! Tego dnia odwiedzą nas same Minionki w towarzystwie Mikołaja, które pojawią się, by rozdać świąteczne łakocie. Dlaczego Minionki? Grinch to tak naprawdę ktoś, kogo moglibyśmy nazwać „zielonym bratem” żółtych Minionków. Zarówno one, jak i on należą bowiem do wspólnej rodziny – wytwórni Illumination, która dała nam takie hity, jak właśnie seria o Minionkach, „Sing” czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

KINO ILUMINATION. Coś, co dzieciaki kochają najbardziej – bajki!

KĄCIK PLASTYCZNY. To tu dzieci przygotują – pod opieką animatorów – Grinchowe ozdoby choinkowe.

ZIELONA WATA CUKROWA oraz ewentualnie MALOWANIE BUZIEK!

PAKUJEMY PREZENTY Każdy z uczestników imprezy i klientów centrum handlowego będzie mógł skorzystać z darmowego pakowania prezentów w inspirowany Grinchem papier prezentowy.

SCENARIUSZ IMPREZ

Przez cały dzień:

  • Kino Illumination
  • Ozdabiamy choinkę
  • Pakujemy prezenty!
  • Zielona Wata Cukrowa
  • Malowanie buziek

11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30 – odwiedziny Mikołaja i konkursy z nagrodami z Kalendarza Adwentowego

12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00  – odwiedziny Minionków

11:45, 13:15, 14:45, 16:15, 17:45 – Grinchowa opowieść (przy scenie)

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności