Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

Zapraszamy na wystawę Playmobile!

Siedem dni zabawy, w aż 3 światach – Zapraszamy na wystawę Playmobile!

Świat Piratów, Rycerzy i Księżniczek oraz City Life – w tych miejscach swoją przygodę przeżywać będą dziewczynki i chłopcy od 23 – 29 sierpnia. Wystawa jest bezpłatna.

W każdym świecie znajdują się atrakcje interaktywne oraz eksponaty do podziwiania przez najmłodszych, pod czujną opieką naszego zespołu.

Dodatkowo w dniach 28-29 sierpnia w godz. 11:00-19:00 odbywać się będą pokazy chemiczne w Laboratorium Czarnoksiężnika!

Atrakcję w świecie piratów:

– Statek Piratów – Wielki statek o wymiarach: 7m x 2m, wyposażony w: bocianie gniazdo, armatę, kompas, koło sterowo do robienia zdjęć oraz kajutę kapitana z mapami i skarbami. Poza tym znajdziemy też w nim oryginalne pirackie zabawki w podświetlonej części statku.

– Konkurs plastyczny – podczas trwania wystawy na profilu facebookowym zorganizowany zostanie konkurs. Na pokładzie pirackiego statku dzieci pobiorą karty pracy, na których rysują swój świat Playmobil. Prace opublikujemy w komentarzach pod postem konkursowym. 3 najlepsze prace zostaną nagrodzone zestawami zabawek Playmobil.

– 2 beczki pirackie, latarnia morska, więzienie pirackie, skrzynia skrabów – okazałe elementy

scenografii, które są jednocześnie witrynami, w których wyeksponowane są tematyczne zestawy zabawek.

– 3 Figury Piratów w rozmiarze XXL

Atrakcje w świecie rycerzy i księżniczek:

– Gigantyczny zamek – Zamek o wymiarach: 7m x 4m, wyposażony w dwie duże i dwie mniejsze wieże strażnicze, na których czuwają rycerze z armatami oraz smok. Do zamku można wchodzić. W dniach od 23.08-27.08 będzie tam się znajdować Mini Kino, w którym na wygodnych leżaczkach Playmobil, dzieci będą mogły obejrzeć odcinki serialu Playmobil, tematycznie związane ze światem rycerzy i księżniczek. W dniach 28-29.08 Mini Kino zostanie przeniesione w inną część pasażu, a w jego miejscu zostanie ustawione Laboratorium Czarnoksiężnika, w którym w godz. 11:00-19:00 będą odbywać się

pokazy fizyczno-chemiczne.

– Laboratorium Czarnoksiężnika – Pokazy fizyczno-chemiczne – Odbywać się będą w 45-minutowych blokach. Start o każdej pełnej godzinie. Podczas pokazów zostaną zaprezentowane doświadczenia z suchym lodem, eksperymenty z ciśnieniem atmosferycznym, wybuch piany itp.

– Średniowieczne dyby – miejsce, w którym dzieci mogą dać zapiąć się w dyby i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

– Gablota rycerska – stylizowana na zamkową wieże witryna z kompletnym zestawem rycerskim Playmobil.

– Figurki Rycerzy w rozmiarze XXL

Atrakcję w świecie City Life:

– wóz strażacki XXL – wielki wóz strażacki o wymiarach 4m x 2m, w którym znajdują się duża drabina, figurka strażaka oraz komplet wszystkich zabawek z zestawów Playmobil o straży pożarnej.

– Tablica szkolna XXL – idealnie odwzorowana zabawka Playmobil w rozmiarze prawdziwej wielkiej tablicy szkolnej.

– Wystawa skorupiaków – wystawa, w której dzieci mogą zobaczyć i zapoznać się z informacjami na temat najpopularniejszych żyjących na świecie skorupiaków – znajdziemy tutaj m. in. Żółwia, skorpiona, kraba, tarantule czy patyczaka.

– Figura Nauczycielki XXL

– Kolorowanki Interaktywne – stanowiska do tworzenia na ekranie dotykowym swoich własnych rysunków.

– Ścianka foto – stanowisko do robienia zdjęć w towarzystwie figurki Playmobil w rozmiarze XXL.

– Gablota szkoła – witryna z pełnym zestawem Playmobil Szkoła.

– Figura Strażaka XXL

– Quiz wiedzy – miejsce, w którym dzieci mogą zmierzyć się z prostymi pytaniami z zakresu historii. Odpowiedzi są udzielane na ekranie dotykowym.

– Gablota Pomoc drogowa – witryna z kompletnym zestawem Playmobil Pomoc Drogowa

– Strefa swobodnej zabawy – stoliki z wystawionymi zestawami Playmobil, gdzie dzieci mogą układać swoje budynki i bawić się do woli pełnymi zestawami zabawek.

Dodatkowo: Przed wejściem do Galerii zostanie ustawiony wielka (wys. 7m) dmuchana figurka Playmobil z reklamą wydarzenia.

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności