Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

16 MARCA ZAPRASZAMY NA MUZYCZNĄ UCZTĘ – 3CITY PIANO DAYS!

16.03, w godz. 12:00-16:00 na wszystkich odwiedzających naszą galerię handlową, czeka wyjątkowe muzyczne wydarzenie – 3CITY PIANO DAYS! 
 
Wśród muzycznych atrakcji czeka nas występ w formule Piano Duo, podczas którego pianistka będzie akompaniować wokalistce. Na scenie pojawią się najmłodsi, trójmiejscy pianiści, którzy zagrają znane i lubiane utwory na pianinach oraz fortepianach. 
 
Dodatkową atrakcją będą dziecięce pokazy taneczne, podczas których, dzieciaki zaprezentują spektakularny pokaz, zachwycający energicznym tańcem w rytm muzyki pianina. 
 
Bardzo ciekawym punktem wydarzenia będzie familijny koncert gordonowski. Formuła tego koncertu zakłada współtworzenie muzyki przez widzów, co będzie doskonałą i rozwijającą rozrywką dla całej rodziny.
 
Oprócz muzyczno-tanecznej uczty, czekać będą również na Was artystyczne warsztaty kolażu
 
Będzie to okazja do stworzenia unikalnych prac plastycznych z wyklejanek oraz materiałów o tematyce muzycznej, a inspiracją do wykonania kolaży będzie Międzynarodowy Dzień Fortepianu, znany na świecie jako Piano Day. To wyjątkowe święto, obchodzone w 88. dniu roku – w nawiązaniu do liczby klawiszy fortepianu – integruje pianistów i fanów muzyki na całym świecie.
 
Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie! Wstęp jest bezpłatny! 
Regulamin wydarzenia: KLIK
 

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności