Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

18.11 – Dzień Misia, czyli darmowe badania i atrakcje dla dzieci w ALFA Centrum Gdańsk!

18 listopada, w godz. 11:00-18:00 zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie czyli Dzień Misia, którego celem jest zwrócenie szczególnej uwagi na profilaktykę zdrowotną wśród dzieci. 

W ramach Dnia Misia najmłodsi goście galerii będą mogli skorzystać z całej gamy bezpłatnych badań. W naszym centrum staną specjalne punkty, w których wykonywane będą badania spirometryczne, badania czystości rąk, a także punkt szkoły astmy i atopii. Ponadto na miejscu odbywać się będą konsultacje z lekarzami ze Szpitala Dziecięcego Polanki.

Ale to nie wszystko! Wszyscy obecni tego dnia w galerii będą mieli okazję spotkać gości specjalnych jakimi będzie Anita Głowińska, autorka popularnych książek o radosnej małej kotce wraz z jej wierną towarzyszką – Kicią Kocią oraz piłkarze Lechii Gdańsk.

Ponadto całe wydarzenie poprowadzi zwycięzca pierwszej edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, Maciej “Gleba” Florek. Nie zabraknie czasu, na wspólne zdjęcie, przybicie piątki czy autografy od wyjątkowych gości.

Przez cały dzień w galerii czekać będą strefy warsztatów oraz zabaw, których animatorki zaproszą najmłodszych do lubianych przez nie aktywności. Ponadto dzieci będą mogły wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy.

To już druga edycja akcji, organizowanej na rzecz dzieci oraz ich zdrowia. Patronami wydarzenia są Szpital Dziecięcy Polanki oraz portal Trójmiasto.pl.

Dzień Misia w ALFA Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej to wyjątkowa okazja, by spędzić rodzinny czas pełen atrakcji, spotkań z niecodziennymi gośćmi, a także skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji.

Punkty badań oraz strefy zabaw otwarte będą od godziny 11.00 do 18.00.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności