Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

2.12 ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWE MIKOŁAJKI Z TROLLAMI!

Z okazji zbliżających się mikołajek, a także premiery filmu „Trolle 3” szykujemy wyjątkowy dzień, pełen bajkowych atrakcji – do Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej przyjadą roztańczone i rozśpiewane Trolle.

Dzieci będą miały okazję spotkać swoich ulubionych bohaterów z bajki, jak Poppy i Mruk, a także wejść do interaktywnego miasteczka Trolli. Czekać tam będzie wiele atrakcji, m.in. magiczne lustro, fabryka kolorowych lizaków, strefa zabawek Mattel, a ponadto szkoła trollowej zumby.

2 grudnia kolorowi i roztańczeni bohaterowie serii filmów dla całej rodziny, zaproszą dzieci do miasteczka pełnego interaktywnych rozrywek. Atrakcje dla siebie znajdą tam zarówno maluchy, jak i nieco starsze dzieci. Barwna scenografia zrobi wrażenie również na dorosłych.

Trolle zaproszą dzieci do wspólnej, trollowej zumby na scenie, a także do pełnego kolorowych atrakcji, interaktywnego miasteczka Trolli. Tam czekać będzie m.in magiczne lustro, które da odpowiedź na pytanie „Jakim Trollem dziś jesteś?”, punkt wizażu i kolorowych tatuaży, pokaz skręcania niezwykłych balonowych figur oraz basen z kulkami dla najmłodszych.

Mali entuzjaści zabawek znajdą ich mnóstwo w strefie Mattel, w której żadne dziecko nie będzie się nudzić. Rozrywki dostarczy również specjalna trollowa budka, która będzie okazją do własnoręcznego nakręcenia filmiku 360 stopni. Poza tym w centrum zostanie zaaranżowany specjalny instaspot rodem ze świata Trolli, który będzie doskonałym tłem do zrobienia efektownych, pamiątkowych zdjęć.

Nie zabraknie również uwielbianych przez wszystkie dzieci słodkości. W trollowej fabryce lizaków, można będzie wziąć udział w słodkich warsztatach i zobaczyć jak z masy cukrowej i barwników powstają kolorowe przysmaki. Na koniec każdy uczestnik warsztatów otrzyma słodki upominek.

Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z jeszcze jednej, wyjątkowej atrakcji, jaką będzie „szkoła latania”, z filmu „Wyfrunięci”. Animatorzy poprowadzą krótki kurs przygotowawczy, w formie zajęć gimnastycznych na wesoło, następnie w specjalnym studiu.

Serdecznie zapraszamy! Wydarzenie jest bezpłatne!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności