Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

21 PAŹDZIERNIKA ZAPRASZAMY NA BAZAR NA FALI!

Zapowiada się prawdziwe święto slow fashion i rękodzieła. Udział w wydarzeniu będzie świetną okazją, aby zaopatrzyć się w ciuchowe perełki z drugiej ręki, biżuterię handmade, płyty winylowe i nie tylko.

Przygotowaliśmy też sporo dodatkowych atrakcji!

  • CIUCHOWY SWAP, czyli wymiana ubrań

Jak wziąć udział? Wystarczy przynieść wyprany i nieuszkodzony ciuch, który wam się znudził, powiesić go na pustym wieszaku i wybrać coś dla siebie. Proste! Dzięki temu łatwo odświeżycie garderobę, a przy okazji dacie drugie życie nienoszonym od dawna ubraniom.

Wymiana będzie odbywać się na zasadzie 1:1.

  • WYPRZEDAŻ SZAFY MARTYNY CISZEWSKIEJ

W ramach BAZARU NA FALI wyprzedaż swojej szafy zrobią Martyna Ciszewska (@moda_oczami_lumpiary) i jej mama. Martynę z pewnością doskonale znają wszyscy miłośnicy odzieży z drugiej ręki z Trójmiasta. Jej Instagram to skarbnica modowych inspiracji, których bazę stanowią perełki z second handów.

  • KREATYWNE WARSZTATY

W ramach BAZARU NA FALI –> przygotuj sobie własną relaksującą poduszeczkę z nasionami i lawendą

Godzina: 12.00 – 16.00

Miejsce: lokal Dobry Deal Fundacji RC, 1 piętro

Opis: Zrób własną relaksującą poduszeczkę z wypełnieniem z siemienia, pestek lub gryki i lawendy do odpoczynku czy medytacji. Poduszeczki świetnie sprawdzą się też jako termofory lub kompresy. Uczestnicy sami wybierają najbardziej pasujący im rodzaj wypełnienia, dobierając odpowiednią dla siebie mieszankę nasion i lawendy.

Zasady udziału: Wstęp wolny dla pierwszych 80 osób, które zrobiły zakupy na BAZARZE NA FALI. Aby wziąć udział w warsztatach trzeba tylko okazać zakupioną rzecz.

Regulamin dostępny na stoisku.

W ramach BAZARU NA FALI –> spersonalizuj kurtkę, nadaj nowe życie bluzie

Godzina: 16.00 – 18.00

Miejsce: lokal Dobry Deal Fundacji RC, 1 piętro

Opis: Dla tych wszystkich, którym opatrzyła się wciąż jeszcze dobra kurtka lub chcą spersonalizować bluzę, mogą przynieść je na warsztat i – z pomocą specjalistów – przyszyć ozdoby, frędzle czy aplikacje z ważnym dla siebie symbolem czy ulubionym wzorem. Czekają na was różnorodne materiały z drugiego obiegu, maszyny i akcesoria, a obecni na miejscu eksperci doradzą i pomogą.

Ważne, aby kurtka czy bluza były rozpinane!

Zasady udziału: Wstęp wolny. Liczba miejsc – 12. Obowiązują zapisy: od godz. 12.00 w lokalu Dobry Deal Fundacji RC.

W ramach BAZARU NA FALI –> stwórz magiczny obrazek  – warsztaty dla dzieci

Godzina: 11.00-12.00 oraz 12.15-13.15

Miejsce: lokal Coworking, 1 piętro

Opis: Do udziału nie potrzeba posiadać umiejętności plastycznych, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie ☺️. Podczas warsztatów dzieci wykonają dwa magiczne obrazki. Rodzice mogą w tym czasie iść na zakupy lub kawę.

Zasady udziału: Warsztaty dla dzieci 6+. Koszt udziału – 5 zł. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na fanpage’u Pracownia Koloro na Facebooku lub na miejscu.

W ramach BAZARU NA FALI –> naucz się malować porcelanę i stwórz wymarzony kubek

Godzina: 14.00-16.00

Miejsce: lokal Coworking, 1 piętro

Opis: To warsztaty dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił z malowaniem porcelany, poznać jego techniki i stworzyć swój własny, wyjątkowy kubek.

Zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do pracy:

-kubek porcelanowy, najbardziej lubiana pojemność – 300ml,
– paletki, farby do porcelany, pędzle i inne narzędzia do malowania,
– fartuchy ochronne, kartoniki i torebki.

Zasady udziału: Warsztaty dla dorosłych. Koszt udziału – 120 zł. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na fanpage’u Pracownia Koloro na Facebooku lub na miejscu.

Do zobaczenia w Alfa. Galeria Alternatywna!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności