Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

Eko warsztaty dla dzieci, kwiaty w prezencie oraz fotobudka 360 stopni , 23.03 w ALFA Centrum Gdańsk!

W czasie przygotowań do świąt wielkanocnych warto zajrzeć do Alfa Centrum Gdańsk, by spędzić miły, rodzinny czas i skorzystać z kilku atrakcji.

Już w sobotę 23 marca, zapraszamy najmłodszych na darmowe eko warsztaty z tworzenia świątecznych ozdób. Można będzie także zrobić oryginalne zdjęcia w fotobudce 360 oraz wziąć udział w akcji i otrzymać w prezencie wiosenne kwiaty doniczkowe.

Wszystkie atrakcje odbędą się w godzinach 11:00-18:00.

Na tydzień przed Wielkanocą, w sobotę 23 marca na wszystkich gości Alfa Centrum Gdańsk czekać będzie kilka atrakcji, które z pewnością umilą przedświąteczne zakupy i będą okazją do kreatywnego spędzenia czasu, a nawet zdobycia wiosennych upominków.

Najmłodszych zapraszamy do udziału w świątecznych eko warsztatach. Pod okiem animatorek, z pomocą całej palety ekologicznych materiałów, dzieci stworzą wielkanocne wianki, palmy, wyplatanki, pisanki i zajączki, które następnie będą mogli zabrać ze sobą, by przyozdobić nimi swoje domy. Twórcze zajęcia skierowane są do rodzin z dziećmi, a szczególnie tych, którzy lubią kreatywne aktywności.

Kolejną atrakcją, która spodoba się zapewne nie tylko młodszym gościom galerii, ale także wszystkim, którzy dobrze czują się przed obiektywem, będzie Fotobudka 360 stopni. Nowoczesne urządzenie, wykorzystujące obrotową platformę pozwoli zrealizować dynamiczne, ruchome ujęcia. Fotobudka zapewni świetną zabawę w gronie najbliższych, a jej efektem będą oryginalne, pamiątkowe zdjęcia. Atrakcja przeznaczona jest dla uczestników programu Alfa Bonus Club.

Przygotowaliśmy coś specjalnego również dla tych, którzy nie wyobrażają sobie domu na święta bez kwitnących kwiatów.
Klienci będą mogli wziąć udział w akcji specjalnej i odebrać w prezencie wiosenną, doniczkową roślinę. Podarunki przeznaczone są dla osób, które w dniu wydarzenia pełnego wielkanocnych atrakcji, zrobią w centrum zakupy za minimum 150 zł i będą zarejestrowani w programie lojalnościowym Alfa Bonus Club.

Wszystkie zaplanowane wielkanocne atrakcje są bezpłatne. Znaleźć je będzie można od godziny 11.00 do 18.00, w pasażu Alfa Centrum Gdańsk.

Regulamin akcji dostępny jest tutaj: KLIK

Regulamin warsztatów dostępny jest tutaj: KLIK

Serdecznie zapraszamy!

 

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności