Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

GWIAZDY YOUTUBE’A i TikTOKA – MUFFINAART i xKITEK 9.09.2023 W ALFIE!

Już 9 września w Alfa Centrum Gdańsk można będzie spotkać gwiazdy YouTube i Tik Toka. W ramach kampanii „Witaj szkoło” do galerii zawitają Muffinaart i xKitek!!! 

Będzie to niesamowita okazja, by poznać osobiście ulubionych internetowych twórców, zdobyć ich autograf, przybić piątkę i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Spotkanie z YouTuberami w Alfa Centrum Gdańsk odbędzie się w godzinach 12.00-15.00.

A to nie wszystko. Na Facebooku Alfa Centrum Gdańsk zostanie zorganizowany konkurs, w którym można będzie wygrać indywidualne spotkanie z Muffinaart i xKitkiem.

Ponadto, w ramach akcji „Witaj szkoło”, będziemy również rozdawać prezenty jakimi będą elementy szkolnej wyprawki – z logo Muffinki i xKitka! Aby zdobyć szkolne gadżety, wystarczy 9.09, w godz. 11:00-18:00 zrobić zakupy za min. 150 zł lub 250 zł, zapisać się do ALFA BONUS CLUB i zgłosić się z paragonem na stoisko promocyjne. Za min. 150 zł można zgarnąć szkolny zestaw, a za zakupy na min. 250 zł, czadowy plecak.

Akcja odbędzie się 9 września, w godzinach 11.00-18.00.

Wydarzenie w Alfa Centrum Gdańsk będzie doskonałą okazją, by spędzić czas w niecodziennym towarzystwie gwiazd, a dodatkowo otrzymać szkolne gadżety.

O Muffinaart i xKitku:

Młodzi influencerzy szturmem zdobyli popularność na platformach YouTube i Tik Tok. Muffinaart to artystyczna dusza, którą na YouTube obserwuje ponad 949 tys., a na Tik Toku ponad 1,5 mln osób. xKitek jest streamerem, autorem zabawnych filmów, challenge i poradników. Wokół niego gromadzi się prawdziwe grono zaangażowanych fanów, o czym świadczy liczba obserwujących na YouTube – 208 tys. oraz na Tik Toku – 94 tys. Ponadto Muffinaart i xKitek stworzyli własną linię produktów, które wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży, będących fanami ich twórczości.

Regulamin wydarzenia: KLIK

Regulamin akcji pro sale: KLIK

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności