Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

Neon Room – nowa strefa kreatywna już otwarta!

Już dziś, serdecznie zapraszamy do naszej nowej, kreatywnej przestrzeni – NEON ROOMU!

Neon Room, to miejsce, którego próżno szukać w innych miejscach w Gdańsku. Zaaranżowany w neonowe tło i loftowy wystrój lokal, otwarty jest bezpłatnie dla wszystkich, którzy szukają oryginalnej scenerii do zdjęć. Ponadto przestrzeń można wynająć na potrzeby m.in. sesji fotograficznych, teledysków, spotkań czy artystycznych przedsięwzięć.

Kolorowy Neon Room to pokój będący gotową scenerią do robienia oryginalnych zdjęć, ale też nowe miejsce na mapie Gdańska, które można wynająć do realizacji profesjonalnych sesji fotograficznych, teledysków czy innych artystycznych przedsięwzięć.

Industrialne wnętrze i czarne wykończenie lokalu wzmacniają efekt wizualny neonów, co daje spektakularny efekt na fotografiach, a także stanowi efektowną oprawę np. do artystycznych performance na żywo.

Z okazji otwarcia nowej przestrzeni ogłaszamy comiesięczny konkurs w social mediach. Aby wziąć w nim udział należy zrobić zdjęcie w naszym Neon Roomie, opublikować je na swoim profilu na Instagramie (profil musi być publiczny!) i oznaczyć na nim centrum @centrumalfa.

Autor najbardziej kreatywnego i oryginalnego zdjęcia zostanie co miesiąc nagrodzony kartą przedpłaconą o wartości 100 zł, do wykorzystania w sklepach ALFA Galerii Alternatywnej.

Neonowy lokal znajduje się na poziomie +1 centrum handlowego ALFA Galeria Alternatywna. Czynny jest w dniach oraz godzinach otwarcia galerii. Poza zamkniętymi wydarzeniami, przestrzeń jest otwarta dla wszystkich bezpłatnie.

Serdecznie zapraszamy!

 

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności