Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

Pokaz Kotów Rasowych i Kocie Targi w ALFA Centrum Gdańsk 23-24 luty 2024!

Pokaz Kotów Rasowych, porady behawioralne, konsultacje weterynaryjne, wstęp do flinoterapii i inne kocie atrakcje – to wszystko czekać będzie w Alfa Centrum Gdańsk w sobotę 24 lutego! To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników mruczących czworonogów!

Wydarzeniu towarzyszyć będą kocie targi, które rozpoczną się już w piątek, 23 lutego.

W dniach 23-24.02, w godz. 11.00-19.00 w pasażu centrum rozstawią się kocie targi.
Wystawcy zaoferują szeroki wachlarz produktów dla kotów. Stoiska znaleźć będzie można w pasażu centrum, na poziomie 0.

Wisienką na torcie dwudniowego wydarzenia będzie Pokaz Kotów Rasowych, który odbędzie się w sobotę.

Hodowcy z całej polski zaprezentują prawdziwe okazy kocurów, kotek i kociąt najróżniejszych ras. Wśród nich nie zabraknie wyjątkowych czworonogów, zarówno z imponująco długą sierścią, jak i bez sierści, kotów nadzwyczaj dużych oraz małych rozmiarów, takich o oryginalnym kolorze oczu czy kształcie uszu.

W programie pokazu przewidziano czas na rozmowy ze specjalistami. Cenne porady na temat pielęgnacji kotów czy ich nawyków, a także charakterystyki poszczególnych ras, można będzie uzyskać od hodowców i behawiorysty. Ponadto odbędą się konsultacje weterynaryjne.

Niezwykle wartościową, przede wszystkim dla zdrowia, atrakcją, będzie wstęp do felinoterapii i sporkanie z kocim terapeutą!

Spotkanie z „kotem terapeutą” pozwoli poczuć na własnej skórze pozytywne oddziaływanie tych zwierząt na organizm człowieka. Jak udowodniono, felinoterapia ma wpływ m.in. na poprawę nastroju, obniżenie poziomu ciśnienia tętniczego, obniżenie poziomu cholesterolu czy poprawę odporności organizmu.

Nie zabraknie również konkursu, w którym zwycięzcami będą goście specjalni tego dnia, czyli koty. Zgromadzeni uczestnicy będą mogli głosować na najpiękniejszego kota pokazu.

Całe wydarzenie dedykowane jest nie tylko właścicielom i pasjonatom kotów, ale także wszystkim, którzy chcieliby spędzić sobotnie popołudnie w interesujący sposób.

Pokaz oraz wszystkie atrakcje mu towarzyszące odbędą się w sobotę 24 lutego, w godzinach od 11.00 do 19.00, w lokalu na poziomie +1 galerii. Wstęp jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności