Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

TARGI BOHO 25-26.08!

W ostatni weekend wakacji, 25 i 26 sierpnia, w godz. 10:00-20:00, w Alfa Centrum Gdańsk można będzie zajrzeć do klimatycznego świata sztuki rękodzieła, a to za sprawą „Targów Świadomie w stylu Boho”.

Targi będą doskonałą okazja, by zakupić unikatowe przedmioty, wykonane w zgodzie z naturą, porozmawiać z utalentowanymi rzemieślnikami i spędzić czas wśród społeczności fanów stylu boho.

Przez dwa dni będą czekać wystawcy, u których można będzie obejrzeć i zakupić m.in.: biżuterię hand made, wykonaną z wysokiej jakości metali szlachetnych, naturalnych kamieni czy piór, łapacze snów, makramy, świece sojowe, ceramikę, torebki i ubrania z naturalnych materiałów, kosmetyki naturalne czy ozdoby domu.

„Targi Świadomie w stylu Boho” to wydarzenie, które powstało z myślą o wszystkich miłośnikach pięknych, unikatowych przedmiotów, a także z myślą o środowisku naturalnym. Wystawcy targów to rzemieślnicy, którzy proponują różne przedmioty codziennego użytku, wszystkie jednak mają wspólną cechę – wykonane są z naturalnych materiałów, w zgodzie z naturą, produkowane są w małych manufakturach, własnoręcznie, dlatego każdy z produktów jest unikatowy.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/111462791997097

Podczas targów będzie można nie tylko zakupić nowe przedmioty, ale także zaczerpnąć wielu nowych inspiracji do wykorzystania we własnym stylu. Wydarzenie będzie również okazją do spędzenia czasu
w gronie utalentowanych twórców rękodzieła, jak również w towarzystwie innych pasjonatów sztuki boho.

CHCESZ ZOSTAĆ NASZYM WYSTAWCĄ I ZAPREZENTOWAĆ SWOJE PRODUKTY?

ZGŁOŚ SIĘ: targiboho@gmail.com

25-26.08, w godz. 10:00-21:00, poziom 0.

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności