Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

Zapraszamy 25.11 na spotkanie z konikami schleich® w ALFA Centrum Gdańsk!

Już 25 listopada w ALFA Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej, wszystkie dzieci będą miały okazję wejść do świata koników schleich®. Na najmłodszych czekać będzie specjalna strefa Horse Club, a w niej m.in. jeździecki tor przeszkód, kreatywne warsztaty, nietypowe duże figurki, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

Figurki schleich® już od ponad 90 lat bawią dzieci na całym świecie, a 25 listopada zagalopują do Alfy!

W sobotę, 25 listopada, przez cały dzień w centrum czekać będzie specjalna strefa Horse Club, zainspirowana zabawkami schleich®, w której dzieci znajdą wiele tematycznych atrakcji.

Małym pasjonatom koni, a także wielbicielom wyzwań z pewnością przypadnie do gustu jeździecki tor przeszkód. Dzieci będą mogły wcielić się w profesjonalnych zawodników i zmierzyć się na specjalnym torze, pokonując ustawione na trasie płotki i pachołki. Dopełnieniem tej atrakcji będzie strefa foto, w której najmłodsi będą mogli zapozować z pucharem, stojąc na podium zawodów.

Zabawom w jeździeckim klubie towarzyszyć będą uwielbiane przez najmłodszych figurki. Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję zobaczyć duże koniki schleich®, a w specjalnym kąciku przez cały dzień będą mogły bawić się klasycznymi zabawkami z linii Horse Club, tworząc własny świat pełen przygód i ulubionych postaci.

Podczas wydarzenia w galerii nie zabraknie również ulubionych atrakcji maluchów, czyli brokatowych tatuaży oraz zajęć twórczych. Strefa kreatywna pozwoli najmłodszym stworzyć własne, niepowtarzalne kolorowe rozety oraz derki dla zabawkowych koników. Na dzieci czekają też zabawy i quizy o tematyce jeździeckiej, w których do wygrania będą książeczki oraz magazyny.

Tego dnia nie zabraknie także prezentów. Klienci ALFA Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej będą mogli otrzymać figurkę schleich®.

Aby wziąć udział w akcji należy zrobić zakupy za co najmniej 150 zł, okazać przynależność do programu lojalnościowego Alfa Bonus Club i zgłosić się do Punktu Obsługi akcji. Warto także zaglądać na fanpage galerii na Facebooku, gdzie obędzie się konkurs, w którym do wygrania będą zestawy zabawek.

Ponadto w listopadzie na uczestników Alfa Bonus Club czeka coś jeszcze – nagroda w postaci wycieczki dla dwojga na Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie. Zdobędzie ją osoba, która zgromadzi w listopadzie największą liczbę punktów w programie lojalnościowym.

Strefa Horse Club i wszystkie atrakcje otwarte będą od godziny 12.00 do 18.00. Dzień pełen sportowej rywalizacji, kreatywnej zabawy oraz prezentów, będzie z pewnością prawdziwą gratką dla wszystkich dzieci.

Zapraszamy, wstęp wolny!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności