Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

ZBIERAJ PUNKTY I WYGRAJ 4-OSOBOWEGO KAMPERA NA TYDZIEŃ WAKACJI!

Alfa Centrum Gdańsk ruszyło z wakacyjną akcją, w której daje swoim klientom szansę na wygranie niecodziennej nagrody, jaką jest ekskluzywny kamper do wykorzystania na tygodniową podróż w dowolnym kierunku – konkurs polega na zbieraniu punktów w programie lojalnościowym, a oprócz nagrody głównej można zdobyć także wiele innych cennych prezentów, m.in. wejściówkę do Rodzinnego Centrum Rozrywki – Loopy’s World i karty podarunkowe na zakupy.

Komfortowy kamper, z grupy prestige pomieści wygodnie aż cztery osoby, dzięki czemu posłuży doskonale całej rodzinie czy grupie przyjaciół i pozwoli zrealizować podróż w dowolnym, wymarzonym kierunku. W konkursie nie zabraknie również innych nagród specjalnych.

Aby wziąć udział w akcji, należy w terminie od 19 lipca do 16 sierpnia, zbierać punkty w programie lojalnościowym na 2 sposoby.

Pierwszym jest co najmniej trzykrotne zagranie w wakacyjną grę memory, w której każda wygrana umożliwi zdobycie dodatkowych 5 punktów. Drugim sposobem jest rejestrowanie paragonów w w/w programie, co pozwoli także na zdobycie nagród specjalnych.

Zapisać się do programu ALFA BONUS CLUB możecie tutaj: https://bit.ly/44zbcca lub klikając na ikonkę prezentu bezpośrednio na stronie głównej.

Rejestrując paragony na poszczególne kwoty można ponadto otrzymać nagrody specjalne takie jak bilet do kina Helios, jednorazową wejściówkę dla dziecka i rodzica do Największego w Polsce Rodzinnego Centrum Rozrywki – Loopy’s World, wejściówkę na Wystawę Pająków w Alfa Centrum Gdańsk, a także voucher o wartości 25 zł do kawiarni Verner Chocolate Stories oraz karty podarunkowe o wartości 50 zł do sklepów centrum.

Nagrody specjalne użytkownicy programu lojalnościowego mogą odbierać już od pierwszego dnia akcji, czyli 19 lipca. Liczba nagród jest ograniczona.  Wszystkie zebrane w trakcie zabawy punkty sumują się i pozwalają walczyć o nagrodę główną, czyli wyjazd kamperem. Zdobędzie ją uczestnik, który zgromadzi najwięcej punktów w całej wakacyjnej zabawie. Kamper będzie dostępny dla zwycięzcy na cały tydzień, w wybranym okresie od 1 września 2023 – 30 kwietnia 2024 roku.

Sponsorem nagrody głównej jest KOKO Group Spółka z o.o. Szcegółowy regulamin promocji wraz z zasadami przyznawania poszczególnych nagród dostępny tutaj: KLIK

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności