Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 9.00 - 21.00
Alfa logo Alfa logo

WYGRAJ WYCIECZKĘ NA JARMARK ŚWIĄTECZNY DO BERLINA!

Tylko w listopadzie za rejestrację paragonów w naszym programie ALFA BONUS CLUB macie możliwość na wygranie niesamowitej wycieczki na jarmark świąteczny do Berlina!

Jarmark Bożonarodzeniowy na berlińskim Gendarmenmarkt jest uznawany za jeden z najpiękniejszych w Europie. Bajecznie przystrojone ulice, wystawy sklepowe pełne świątecznych ozdób, niepowtarzalne rękodzieła, grzane napoje, przekąski, występy zespołów muzycznych, a przy tym zabytkowe uliczki i kościoły, wprowadzają w wyjątkowy klimat.

Jak wziąć udział w konkursie o wycieczkę na jarmark do Berlina?

Wystarczy, że jesteście użytkownikami lub że dołączycie do programu ALFA BONUS CLUB – wystarczy kliknąć na ikonkę prezentu na naszej stronie.

Następnie przez cały listopad, róbcie zakupy w naszej galerii i rejestrujcie paragony w programie. Każda wydana złotówka, to 1 punkt w programie. Nagrodę główną, czyli wycieczkę na berliński Jarmark Bożonarodzeniowy wygrywa użytkownik, który w okresie trwania akcji (1-30.11) zbierze jak największą liczbę punktów za zarejestrowane paragony.

Voucher na wycieczkę do Berlina można będzie wykorzystać w terminie od 16 do 17 grudnia 2023 roku.

W planie wycieczki przewidziany jest nie tylko spacer po Gendarmenmarkt i korzystanie z uroków jarmarku, ale także zwiedzanie pod okiem przewodnika najpopularniejszych punktów Berlina, jak Aleksanderplatz, Brama Brandenburska czy Reichstag.

Pełny regulamin akcji dostępny jest tutaj: KLIK 

Powodzenia!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności